Flota autobusowa

Nasza firma liczy obecnie 1000 autobusów zarówno starszych modeli jak i nowszych. Starsze na ogół jeżdżą na krótszych dystansach, ponieważ choć są w pełni sprawne to nie należą do najwygodniejszych. Nie czuje się co prawda niewygody, jednak można ja poczuć po bardzo długiej jeździe. Jeśli więc firma wynajmuje nasz autobus na wycieczkę czy dowóz ludzi bardzo daleko, wówczas oczekuje się, że siedzenia będą bardzo wygodne.
Jest to zrozumiałe, ponieważ nikt nie lubi jechać daleko w niewygodzie. Każdy autobus przeznaczony do wycieczek osiada wbudowane dvd oraz dwa telewizory w każdym autobusie, ponieważ podczas jazdy powyżej 100 km, o wiele lepiej się jedzie, jeśli możemy obejrzeć jakiś ciekawy film. Warto, więc korzystać z naszej floty. Autobusy mają regularne przeglądy, które powodują, że wycieczki są bezpieczne. Każde wynajęcie auta powoduje, że o wyjeździe wycieczki powiadamiana jest policja, by sprawdziła na oczach rodziców stan techniczny pojazdu.

Jest to konieczne, żeby rodzice wiedzieli, ze ich dzieci jadą w bezpiecznym autobusie. Niedopuszczalny jest wyjazd naszego autobusu nie w pełni sprawnego, ponieważ jest to zagrożenie dla jadących dzieci. Każdy wie, jak ważne jest, żeby dzieci jechały w komfortowych warunkach. Nie wszystkie jednak są w stanie powiedzieć w odpowiednim czasie, że chcą siku. Dlatego autobusy, które mamy przeznaczone do wynajmu na wycieczki dla dzieci, posiadają własne WC, które pozwala na skorzystanie z nich podczas jazdy. Dla dzieci jest to bardzo istotne. Bardzo często jest tak, że dziecko nie jest w stanie jechać, bo zebrało mu się na mdłości. Zanim autobus będzie w stanie się zatrzymać , by dziecko odetchnęło świeżym powietrzem, to trochę mija, ponieważ nie wszędzie można się zatrzymać . Do tego równie z służy WC, w którym dziecko zwymiotuje, zamiast zanieczyszczać autobus i doprowadzać do mdłości pozostałe dzieci.
Wbrew pozorom podczas przejazdu dzieci to szalenie ważna opcja, która bardzo ułatwia podróż.